FIFY

Studencki Klub Turystyczny
Politechniki Gdańskiej

27 grudnia - 1 stycznia Tatry;Zakopane Pieszo Góry

SKT PG FIFY serdecznie zaprasza na

Fify, Fify w Zakopanem! - Obóz Sylwestrowy 2018

Tegoroczny Sylwester odbędzie się w Zakopanem! Bazą będzie Ośrodek Szpulki (pokoje 3-osobowe, http://www.zce.zakopane.eu/noclegi.html)

Szacowany koszt to 550 zł dla studentów oraz 600 zł dla pozostałych osób (w tej cenie: bilety, noclegi, wstęp do TPN, śniadania oraz katering Sylwestrowy). Ze względu na szeroką dostępność sklepów i usług gastronomicznych, obiado-kolacje każdy będzie sobie organizował we własnym zakresie.

Całkowity limit miejsc to 24, jednak część miejsc została zarezerwowana już w pierwszej, wiosennej turze zapisów. Dlatego nie zwlekajcie tylko szybko się zapisujcie! :)

Wszystkie osoby które zgłoszą się po wyczerpaniu miejsc trafią na listę rezerwową. Każdy otrzyma maila z informacją zawierającą status swojego zgłoszenia. Jeśli załapiesz się na wolne miejsce, w mailu będzie również numer konta do wpłaty zaliczki (50% kosztu całkowitego, 7 dni na wpłatę licząc od daty zgłoszenia, później rezerwacja przepada na rzecz osób na liście rezerwowej).

Planujemy dwa warianty tras:
a) Podstawowy (domyślny) - trasy nie wymagające specjalistycznego sprzętu (Doliny Tatrzańskie, Morskie Oko, itp).
b) Zaawansowany - trasy "około-wysokogórskie", wymagające sprzętu takiego jak zestaw lawinowy, raki, czekan. Wariant ten będzie realizowany jeśli znajdzie się grupa zainteresowanych osób.

Na trasach zaawansowanych najprawdopodobniej będziemy korzystać z usług profesjonalnego przewodnika. Konieczne jest też posiadanie bądź wynajęcie odpowiedniego sprzętu (zestawy lawinowe, raki, czekany..). Dodatkowy koszt z tym związany szacujemy na ~200-300 zł/os.

 

By się zapisać należy wypełnić ankietę!

O wypełnienie ankiety proszone są wszystkie osoby, także te które już się zapisały i wpłaciły zaliczkę.

 

Opcje dojazdowo-kosztowe:

1 opcja- całość 
- Dorosły-600zł
- Student- 550zł
2 opcja. Planujesz dojazd we własnym zakresie w obie strony:
-dorosły- 400zł
-student-400zł
3 opcja. Podróż z nami tylko w jedną stronę:
-dorośli-500zł
- studencie- 475zł
 
 
Organizator:
Cezary Piotrowski
cezarypiotrowski407[at]gmail.com