FIFY

Studencki Klub Turystyczny
Politechniki Gdańskiej

21-22 lutego Polska Pieszo

SKT PG FIFY serdecznie zaprasza na

Bal Przebranego Turysty


 Designed by: www.freepik.com

Rajd pieszy, GRA MIEJSKA, ognisko i BAL! 

W tym roku będziecie mieli niepowtarzalną okazję bawić się na balu o groźnie brzmiącym temacie „Horror”! Możecie się przebrać za zombi, wampira albo jakkolwiek rozumiecie ten temat. Może horror to dla was różowe spodnie i pomarńczowa bluzka? Przewidziany jest konkurs na najlepsze przebranie, także warto się postarać! W Zdjęciach wydarzenia kilka klimatycznych fotografii dla inspiracji.

Ogranicza Was tylko wyobraźnia!

Bal odbędzie się w niezwykle klimatycznej willi z lat dwudziestych XX wieku. Pełnej tajemniczych zakamarków i korytarzy. Nocleg na łóżkach piętrowych/sofach/tapczanach w pokojach na kilku piętrach.

Jednak, żeby dotrzeć na Bal najpierw przemierzymy ciemne otchłanie gdyńskich lasów, a żeby dotrzeć na ognisko, które odbędzie się pod Stanicą, już w cywilizacji czeka kilka zadań do wykonania :)

 Bal ma charakter koleżeński i każdy uczestniczy w nim na własną odpowiedzialność.

PLAN DNIA:

11:00 START - SKM Gdynia Cisowa. Trasa  leśnymi szlakami w kierunku Gdyni Głównej ok. 12-15km.

15:00 - 17:00 krótka gra miejska w kilkuosobowych zespołach, połączona z czasem na ewentualne zakupy (UWAGA! Proszę osoby chętne o przysyłanie zgłoszeń, żeby przygotować odpowiednią liczbę map.  Niezbędne jest też posiadanie długopisu lub innego przyboru do pisania.) START GRY: spod szlabanu na ulicy Tatrzańskiej ( istnieje możliwość startu z Gdyni Głównej pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia emailem).

17:00 Ognisko pod Stanicą

19:00 Rozpoczęcie Balu (przewidywany czas trwania - do rana)

Następnego dnia dla chętnych: oglądanie wschodu Słońca nad morzem (jak kto wstanie albo raczej doczeka) i trasa powrotna według preferencji uczestników.

NOCLEG: Stanica Harcerska w Gdyni ( ul. Prusa 9)

KOSZT: GRA+OGNISKO+BAL+NOCLEG 15zł/osoba

Na miejscu dostępne są łazienki z prysznicami oraz kuchnia ( wyposażona w czajnik i mikrofalówkę) .

Zabrać ze sobą należy:

  • PRZEBRANIE!!!

  • długopis ( dla biorących udział w grze)
  • obuwie zmienne

  • śpiwór

  • jedzenie i picie (w planach jest ognisko)

     

 

Jak ktoś ma ochotę to znajdzie się jeszcze miejsce.
W razie problemów z dotarciem na miejsce lub chęci namierzenia nas na trasie
numer kontaktowy: 511 814 096

 

Dla zapracowanych wskazówki dojazdu do Stanicy:

- SKM do Gdyni Wzgórza, pieszo ok 2km aleją Marszałka Piłsudzkiego ( w kierunku morza), ostatnia przed parkingiem przy bulwarze uliczka w prawo, stanica znajduje się po lewej stronie na górce (tam gdzie widać park linowy)

-dla bardzo leniwych: SKM do Gdyni Wzgórza, autobus ze Wzgórza numer 128 lub 204 wysiąść na przystanku Dom Marynarza, ale wejście pod górkę i tak Was nie ominie :)  ostatnia przed parkingiem przy bulwarze uliczka w prawo, stanica znajduje się po lewej stronie na górce (tam gdzie widać park linowy))